Balfour kortermet OCS organisk unisex t-skjorte er et stilig og komfortabelt valg. Den er laget av 95 % økologisk bomull og er myk å ta på, med 5 % elastan som gir en elastisk passform. Den er designet med rund hals og korte ermer for en moderne hverdagsstil. Stoffvekten på 200 g/m² gjør plagget slitesterkt med en følelse av høy kvalitet. Hvert produkt har Aware-sporing, noe som sikrer full oversikt over den ansvarlige produksjonsprosessen.
0,89 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 196,00 | 190,00 | 184,00 | 180,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XS | |
| 3XS |
Hvit
Vesker og tilbehør med en moteriktig kombinasjon av utendørsliv og urbane trender.
| Artikkelnummer | 3955701 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 51 |
| CO2-avtrykk | 0,89 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Singel Jersey strikk i 95% Elastan og 5% Organisk bomull, 200 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 50x35x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159745587 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | OEKO-TEX®OEKO-TEX®,OCSBSCI |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| S | 298 |
| M | 448 |
| L | 349 |
| XL | 200 |
| 3XL | 50 |
| 3XS | 50 |
| 4XS | 50 |
| XXS | 50 |
| XS | 100 |
| XXL | 100 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |