Oversized kortermet t-skjorte. Rund krage trimmet i 2x1 ribb med matchende sømtrekk. Sidesømmer. Brede doble sømmer på ermer og nederkant. Avtakbar etikett.
2,58 kg
| Antall | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 108,00 | 106,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Zen blå
| Artikkelnummer | r65601w |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 4 |
| CO2-avtrykk | 2,58 kg |
| Modell | Unisex |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Strikk i 100% Bomull, 210 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11kg |
| Emballasje | 35x57x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159736646 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| XS | 78 |
| S | 96 |
| M | 93 |
| L | 90 |
| XL | 107 |
| 2XL | 100 |
| 3XL | 80 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |