Rund, kortermet t-skjorte med 2-lags v-hals. Forsterkede sømmer i krage og skuldre. Avtagbar etikett. Modellen er 190 cm. og har på seg str. L.
1,20 kg
| Antall | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 60,00 | 59,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Marineblå
| Artikkelnummer | r65031r |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 1,20 kg |
| Modell | Male |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Singel Jersey strikk i 100% Bomull, 155 g/m2 |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 15kg |
| Vekt | 14,25kg |
| Emballasje | 47x36x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159634423 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| S | 99 |
| M | 42 |
| L | 49 |
| XL | 90 |
| 2XL | 58 |
| 3XL | 52 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |