Kortermet t-skjorte i teknisk raglan. Rund hals med dekkede sømmer. Snitt i sidene med matchende overlappende søm. Tekstil som puster og er lett å vaske og tørke. Avtagbar etikett. Teknisk stoff. Ultrafiolett beskyttelsesfaktor.
1,22 kg
| Antall | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 46,00 | 45,00 | 44,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL |
Gul
| Artikkelnummer | r04251b |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 1,22 kg |
| Modell | Male |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Piqué strikk i 100% Polyester, 150 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7kg |
| Emballasje | 50x37x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159623748 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| S | 48 |
| M | 31 |
| L | 50 |
| XL | 173 |
| 2XL | 73 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |