Teknisk T-skjorte med korte raglanermer. Rund hals med sømbånd i samme farge. Innsnitt på underside av ermer. Overlegg i samme farge på ermelinninger og ermer. CONTROL DRY-stoff. Avtakbar etikett. Teknisk stoff. Modellen er 180 cm. og har på seg str. M.
0,91 kg
| Antall | 1 |
|---|---|
| Pris/stk | 33,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Gul
| Artikkelnummer | r04071b |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 0,91 kg |
| Modell | Male |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Interlock strikk i 100% Polyester, 135 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 50x36x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159612018 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| S | 291 |
| M | 915 |
| L | 807 |
| XL | 661 |
| 2XL | 175 |
| 3XL | 171 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |