Unisex hettegenser i økologisk bomull og resirkulert polyester. Lomme i kengurumodell. Enkelt jerseyfôr i hetten. Rund, justerbar snøring og broderte maljer. Mansjetter og linning i 2x1 ribbestrikk. Avtagbar etikett. Individuell resirkulert emballasje. Herremodellen er 185 cm. og har på seg str. L, og damemodellen er 168 cm. og har på seg str. S.
4,95 kg
| Antall | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 340,00 | 330,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Marineblå
| Artikkelnummer | r10741r |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 31 |
| CO2-avtrykk | 4,95 kg |
| Modell | Unisex |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Strikk i 57% Organisk bomull og 8% Bomull og 21% Resirkulert polyester og 14% Polyester, 300 g/m2 |
| Emballasje | 25stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13kg |
| Emballasje | 53x35x49cm |
| GTIN / EAN | 8713159639725 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| XS | 32 |
| S | 155 |
| M | 283 |
| L | 360 |
| XL | 108 |
| 2XL | 82 |
| 3XL | 37 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |