2-lags softshelljakke. Innsydd glidelås med forseglet effekt med kombinert hakebeskytter og glidelåstrekk. Sømdetaljer over bryst. Tre ytterlommer med matchende zip puller. Borrelåsjustering i ermelinningene. Kant med elastisk snøring og stoppere. Vannsøyle 1000 mm. Vindtett materiale. Modellen er 179 cm og har på seg str. S.
3,17 kg
| Antall | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 340,00 | 330,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Marineblå
| Artikkelnummer | r64331r |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 3,17 kg |
| Modell | Female |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Vevet i 92% Polyester og 8% Elastan, 300 g/m2, Bonding, Microfleece i 100% Polyester |
| Emballasje | 15stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 34x53x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159617426 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| S | 11 |
| M | 38 |
| L | 66 |
| XL | 44 |
| 2XL | 8 |
| 3XL | 8 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |