2-lags softshelljakke. Innsydd glidelås med forseglet effekt med kombinert hakebeskytter og glidelåstrekk. Tre ytterlommer med matchende zip puller. Borrelåsjustering i ermelinningene. Kant med elastisk snøring og stoppere. Vannsøyle 1000 mm. Vindtett materiale. Modellen er 129 cm og har på seg str. 5/6.
4,39 kg
| Antall | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 310,00 | 300,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 4 | |
| 8 | |
| 12 |
Marineblå
| Artikkelnummer | k64321r |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 4,39 kg |
| Modell | Kids |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Vevet i 92% Polyester og 8% Elastan, 300 g/m2, Bonding, Microfleece i 100% Polyester |
| Emballasje | 15stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 42x32x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159611929 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| 4 | 0 |
| 8 | 8 |
| 12 | 12 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |