Calgary kortermet polo til dame er et klassisk basisplagg som uanstrengt kombinerer stil og komfort. Den er laget av et 200 g/m² pikéstrikket stoff med en forkrympet, vasket finish og gir en myk følelse og en perfekt passform som varer, noe som gjør den egnet for ulike aktiviteter og arrangementer. De flatstrikkede ribbekantene gir et sofistikert preg og bidrar til å bevare poloskjortens form. Sidesplitter med satengbånd og en fremoverflyttet skuldersøm med kjedestrøm gir fleksibilitet og komfort. Hvert produkt har Aware-sporing, noe som sikrer full oversikt over den ansvarlige produksjonsprosessen.
0,99 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 | 250,00 | 240,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
Solid svart
Vesker og tilbehør med en moteriktig kombinasjon av utendørsliv og urbane trender.
| Artikkelnummer | 3956890 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 34 |
| CO2-avtrykk | 0,99 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Piqué strikk i 100% Bomull, 200 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 16kg |
| Vekt | 15kg |
| Emballasje | 52x34x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159755982 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | OEKO-TEX®BSCI |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| XS | 0 |
| S | 0 |
| M | 0 |
| L | 0 |
| XL | 0 |
| XXL | 0 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |