Treningsdress i lett og elastisk materiale. Jakke med kontrastfarge på brystet og høy krage med kontrastsømmer. Sidelommer og 2x2 ribbestrikkede mansjetter og midje. Bukse med elastisk linning og snøring. Sidestykker i kontrastfarge.
0,76 kg
| Antall | 1 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 390,00 | 380,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 4 | |
| 6 | |
| 8 | |
| 10 | |
| 12 | |
| 14 | |
| 16 |
Solid svart
| Artikkelnummer | k64028p |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 0,76 kg |
| Modell | Kids |
| Opprinnelsesland | MYANMAR |
| Materiale | Interlock strikk i 100% Polyester, 225 g/m2 |
| Emballasje | 15stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 35x48x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159681076 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| 4 | 14 |
| 6 | 15 |
| 8 | 28 |
| 10 | 13 |
| 12 | 0 |
| 14 | 0 |
| 16 | 0 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |