Kortermet teknisk t-skjorte for herre. Krage med matchende sømmer. Bakkanten noe lengre enn foran. Sidesømmene skråner fremover.
1,15 kg
| Antall | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 57,00 | 56,00 | 55,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Fluorgul
| Artikkelnummer | r04301c |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 42 |
| CO2-avtrykk | 1,15 kg |
| Modell | Male |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Interlock strikk i 100% Resirkulert polyester, 120 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4,75kg |
| Emballasje | 36x50x15cm |
| GTIN / EAN | 8713159714859 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®GRS,OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| S | 88 |
| M | 72 |
| L | 84 |
| XL | 179 |
| 2XL | 144 |
| 3XL | 50 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |