Teknisk og pustende materiale. En kombinasjon av to polyesterstoffer: Hovedmateriale i "birds eye" og sidepaneler meshlignende materiale. Rund hals med innvendige forsterkede sømmer. Avtakbar etikett.
0,77 kg
| Antall | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 60,00 | 59,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL |
Fluor oransje
| Artikkelnummer | r66489a |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 0,77 kg |
| Modell | Female |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Mesh med cool fit finish i 100% Polyester, 140 g/m2, Contrast fabric, Mesh med cool fit finish i 100% Polyester, 140 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,7kg |
| Emballasje | 35x42x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159679646 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| S | 8 |
| M | 26 |
| L | 26 |
| XL | 16 |
| 2XL | 30 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |