Teknisk og pustende materiale. Rund hals med matchende sømmer. Raglanermer og kontrast i sidepanelene. Avtakbar etikett.
1,22 kg
| Antall | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 64,00 | 62,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL |
Bregnegrønn
| Artikkelnummer | r63999b |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 1,22 kg |
| Modell | Unisex |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Mesh med cool fit finish i 100% Polyester, 140 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 38x53x21cm |
| GTIN / EAN | 8713159678854 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| S | 1 |
| M | 0 |
| L | 17 |
| XL | 15 |
| 2XL | 0 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |