Vakuumisolert dobbeltvegget flaske i rustfritt stål med to åpninger, én for enkel fylling og én for komfortabel drikking, volum 480 ml.
| Artikkelnummer | 8539603 |
| Størrelse | 23,5 x Ø 6,6 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Silikon |
| Trykkeflate | Laser: 4 x 4 cm. Screen: 12 x 18 cm |
| Vekt | 0.308 kg |
| Antal per innerlåda | 40 |
| Antal per ytterlåda | 40 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 6227 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |