PE solkremtub fylt med 45 ml SPF30 vaniljeduftande solkrem. Dermatologisk testa og har ei haldbarsheit på inntil 3 år etter produksjonsdato.
| Artikkelnummer | GI1207019-02 |
| Materiale | PP, PE |
| Høyde | 9,53 cm |
| Bredde | 3,4 cm |
| Lengde | 5,3 cm |
| Størrelse | 3,4 cmx9,53 cmx5,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 50/11.2 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 36,5 cmx36,5 cmx21 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI120701902 | 2190 st |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |