Kulepenn med pennekropp laget av resirkulerte melkekartonger (opptil 70 %). Knappen, klipset og spissen er laget av PLA plast. Brukte melkekartonger samles inn, sorteres, bearbeides og gjøres om til papir noe som virkelig gjør om avfall til noe nyttig.
0,01 kg
| Artikkelnummer | 10780701 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 39 |
| CO2-avtrykk | 0,01 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert kartong, PLA Plast |
| Diameter | 0,95cm |
| Størrelse | 14 x Ø 0,95 cm |
| Emballasje | 1000stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 31x40x17cm |
| GTIN / EAN | 8713159588634 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 19189 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |