Salatbolle i rustfritt stål med bambuslokk, inkludert bambusbestikk, volum 2000 ml.
| Artikkelnummer | 8561307 |
| Størrelse | 9,5 x Ø 22,3 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Polyethylen, Silikon |
| Trykkeflate | 8 x 1 cm |
| Vekt | 0.458 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 12 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2932 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |