Müsli-/salatkruset er den perfekte løsningen for måltider på farten, på kontoret eller på skolen. Med en volum på 500 ml gir koppen god plass til salater, müsli osv. Det ekstra skrubare rommet med et volum på 250 ml er perfekt for topping, dressing eller frukt, og holder ingrediensene adskilt til de skal spises. Den avtakbare innsatsen og det integrerte skje-/gaffelbestikket sikrer maksimal bekvemmelighet.
| Artikkelnummer | 8552406 |
| Størrelse | 16 x Ø 9,9 cm |
| Trykkeflate | 3,5 x 3,5 cm |
| Vekt | 0.167 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 12 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 8584 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |