Soft Wall 3"D Moon har en tynn rørkonstruksjon som er svært enkel å montere. Trykkmaterialet er 230 g rPET, en miljøsertifisert (GRS) tekstil med lett stretch som trekkes over rammen og lukkes med glidelås, noe som gir et glatt og pent uttrykk når veggen er montert. I leveransen inngår rørstativ, dobbeltsidig trykk samt veske.
| Antall | 1 | 5 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 10968,00 | 10419,00 |
| Typ | Antall |
|---|---|
| trykk på en sida 300x240x40 cm (bxhxdj) | |
| trykk på båda sidor 300x240x40 cm (bxhxdj) | |
| Belysning LED med fäste |
| Artikkelnummer | 6130-77 |
| Størrelse | 300x240x40cm (bxhxdj) |
| Materiale | Aluminium, rPET 230g |
| Vekt | 10kg |
| Trykkmetoder | Sublimeringstrykk på rPET 230g |
| Tilgjengelig tilbehør | Belysning |
| Leveringstid | ca 2 uker etter godkjenning |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |